newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Typy a programy
  • Spoznejte pozoruhodnosti města - termální prameny, noblesní lázeňské budovy a historické památky, kulturní události a festivaly, jakož i jeho příjemné parky a pestrou faunu, no a v neposlední řadě i vynikající maďarské restaurace.
  • Vyjeďte si na výlet do města Egregy, k románskému kostelu z 13. století, pokochejte se pohledem na vinice, rozprostírající se kolem, a výlet ukončete příjemnou procházkou ve stínu bílých olší.
  • Ochutnejte sklenku - dvě osvěžujícího vína ze zdejší úrody, v některém z příjemných sklepů na úpatí kopců.
  • Pokochejte se prohlídkou neobarokového zámku Festeticsů, který je jedním z nejzachovalejších aristokratických zámků v krajině.
  • Prohlídněte si Hévíz z autovláčku, který je jedním z nejoblíbenějších způsobů prohlídky pozoruhodností města.
  • Vyjděte si ke zříceninám hradu Rézi, postaveného v 14. století, a nechte se unášet čarujícím pohledem na okolí z ptačí perspektivy, z dolomitového vrcholu.
  • Spoznejte Národní park Malého Balatonu (Kis-Balaton), který je domovem tisícek hnízdících ptáků a je považovaný za ráj milovníků ptáků a rybářů.
  • Vyjeďte si na romantický výlet výletní lodí po Balatonu, nazývaném i "maďarským mořem".
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X